Transformers: Robots in Disguise 1.1.2 (Android)

Transformers: Robots in Disguise

Transformers: Robots in Disguise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6,907

  • Üretici

    Hasbro Inc.

Transformers: Robots In Disguise Android tablet ve akıllı telefonlarımızda oynayabileceğimiz bir Transformers oyunu olarak öne çıkıyor.

Transformers: Robots In Disguise, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulduğunu belirtmeden geçmeyelim. Transformers teması üzerine kurulu olan oyunda birbirinden güçlü rakiplerle mücadele ediyoruz.

Oyunda favroi karakterlerimizi seçme şansına sahibiz. Ana karakterimiz olan Bumblebee ile ringe çıkıp rakiplerimizi bir bir aradan çıkartmaya çalışıyoruz. Robot da olsa onun da bir dayanma gücü var. Bu yüzden kendimize iyi bir partner seçmemiz gerekiyor. Zamanı gelince bu karaktere geçiş yapabiliyor ve dövüşe bu şekilde devam edebiliyoruz.

Transformers: Robots In Disguise'da karakterimizi dilediğimiz gibi kişiselleştirme şansına sahibiz. Hem görünüm hem de silah gücü olarak karakteri farklılaştırabiliyor ve daha güçlü bir seviyeye çekebiliyoruz. Karakterimiz sadece robot olarak kalmıyor, istediğimiz zaman onu arabaya da dönüştürebiliyoruz. Gaz verip motor sesi çıkarttıkça rakiplerimizin morali yerle bir oluyor ve savaşta avantaj elde etmiş oluyoruz.

Sonuç olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Transformers: Robots In Disguise, aksiyon dozu yüksek bir oyun arayanların tercih etmesi gereken seçeneklerden bir tanesi

YORUMLAR