Transparent Launcher

Transparent Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transparent Launcher telefonunuza sıradışı bir görünüm kazandıran bir canlı duvar kağıdıdır

Transparent Launcher eğer telefonunuzun görünümünden sıkıldıysanız hoşunuza gidebilecek bir mobil canlı duvar kağıdı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Transparent Launcher, ya da Türkçe adıyla Şeffaf Launcher temel olarak Android cihazınızın ekranına bir şeffaf duvar kağıdı yerleştiriyor. Bu sayede size telefonun ekranına bakarken arkaplanda neler olup bittiğini görebiliyorsunuz.

Transparent Launcher çalışmak için telefonunuzun kamerasını kullanıyor. Kameradaki görüntü Transparent Launcher'ı aktifleştirdiğinizde ekrana veriliyor ve bu görüntü gerçek zamanlı olarak ekranınızda görülebiliyor. Bu sayede şefaf bir ekrana sahip oluyorsunuz. Uygulama kamera görüntüsü üzerine uygulama ve ayar kısayollarını ekliyor.

Transparent Launcher'ın varsayılan duvar kağıdınız olarka ayarlanamaması bir eksi puan. Uygulamayı çalıştırarak duvar kağıdınız haline getirmek için uygulama kısayoluna dokunarak uygulamayı başlatmanız gerekiyor. Uygulamadan çıkmak için telefonunuzun home tuşunu kullanıyorsunuz.

Transparent Launcher'ı çalıştırdığınızda ikonlarınız ve uygulamaları yerleştirdiğiniz düzen de değişiyor. Bir launcher olan Transparent Launcher kendi temasıyla gelmekte. Bu tema iOS benzeri bir yapıya sahip.

YORUMLAR