Triangle Trouble

Triangle Trouble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınız için ekrana dokunmadan oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu arıyorsanız Triangle Trouble oldukça hoşunuza gidecektir.

Üçgen şeklinde bir karakteri canlandırdığınız bu oyunda karakterimizin eline önemli bir bilimsel çalışmanın ürünü tarif eden şamelar geçiyor. Android için çıkan bu sıradışı aksiyon oyunu Triangle Trouble, isminden de anlaşılabileceği gibi, başkalarının talihini kötüye çeviren bir karakteri oynamanızı gerektiriyor. Kulenin zirvesine çıkıp ihtiyaç duyduğunuz icat için katetmeniz gereken yol zorlu etaplardan oluşacak ve tetikte olmanız gerekecek.

Sonsuz koşu oyunları ve ateş etmeli uçak oyunlarının dinamiklerini bir araya getiren Triangle Trouble, ekranı sağa sola çevirerek kontrol etmenizi istiyor ve bunu aslında oldukça başarılı bir şekilde yapmanızı sağlıyor. Ne var ki, oyun oldukça zor ve alışmanız biraz zaman alacaktır. Ancak bir müddet sonra oyuna bağımlı olduğunuzu anladığınızda mobil cihazınızı elinizden bırakamayacaksınız.

Ekranınızı kirletmeden aksiyon dolu bir oyunu mobil cihazlarınızdan oynamanızı sağlayan Triangle Trouble Android telefon ve tabletler için optimize edilmiş çözünürlük ayarlarına sahip ve tamamen ücretsiz. Zor oyunlardan hoşlanıyorsanız göz attığınıza değecektir.

YORUMLAR