Troll Impact The Lone Guardian

Troll Impact The Lone Guardian
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prensesi kurtarmak için yola çıkan şövalyeleri engelleyen canavarın rolünü üstlendiğiniz bir aksiyon oyunu.

Japon bir mobil oyun şirketi olan SummerTime Studio tarafından geliştirilen Troll Impact The Lone Guardian prenses kurtarma hikayelerini tersine çeviriyor. Normalde kötü düşmandan prensesi kurtarmanız gereken oyunlarda senaryonun bu noktada terk ettiği hikayeye geri dönüyorsunuz. Oyunda oynadığınız kötü Troll, presesi kaybetmeyi de hazmedemeyeceği için bir intikam yolculuğuna çıkıp istediklerine sahip olmak için tüm gücünü kullanıyor.

Ağırlığınca şiddetin olduğu bu oyunda zıplaya zıplaya ilerleyip rakiplerinizi reçel oluncaya dek ezmeniz gerekiyor. Etrafınızı sarmalayan düşmanın eksik olmadığı bu oyunda herkes kalede muhafaza ettiğiniz prensesi kurtaracak kahraman olmak istiyor. Ucuz kahramanların kısmetinizi çalmasına izin vermediğiniz sürece mutlu bir gelecek sizi bekliyor olacak. Bu sebepler etraftan gelen ne varsa yok etmeniz gerekiyor.

Zırh ve ek teçhizatlarla güçlendirebildiğiniz karakteriniz böylece hem daha dayanıklı oluyor hem de daha iyi sıçrayışlar gerçekleştiriyor. Rakipleri dondurup zehirlemenizi se sağlayan özel yeteneklerin olduğu oyun oynadıkça bağımlılık yapma özelliğine sahip. Bir yandan ücretsiz olması nedeniyle bedava bir tur atmayı herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR