Turbo Turabi

Turbo Turabi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Turabi, tüm Survivor'larda öne çıkanların ve şampiyonların yeniden katıldığı Suvivor All-Star ile yeniden ekranlarda gördüğümüz Turbo Turabi için hazırlanan eğlenceli bir oyun.

Turbo Turabi, ülkemizde son zamanlarda gündemi oldukça meşgul eden Turabi için geliştirilen basit, açıkcası biraz dandik fakat eğlenceli bir oyun. Grafik açısından bakıldığında oldukça kötü olan Turbo Turabi oyununun amacı ise Turabi'yi seven kişiler tarafından oynanması. Fakat Turabi'yi sevmiyorsanız bile oyunu indirerek Turabi'yi duvardan duvara vurabilirsiniz.

Survivor yarışmasında ettiği sözler ile öne çıkan Turbo Turabi, bu delikanlı sözlerin hemen ardından internette paylaşılan dans videosundan sonra şöhretine şöhret kattı. Benim gibi Survivor'ı izlemesiniz bile Turabi'yi yada herhangi bir Survivor yarışmacısını tanımamak mümkün değil. Bu kadar popüler olunca haliyle geliştiricilerde boş durmayarak oyunu patlatmışlar.

Geçtiğimiz yıl bir anda popüler olarak dünyayı kasıp kavuran Flappy Bird oyunu ile tamamen aynı temada hatta neredeyse aynı görseller ile hazırlanan Turbo Turabi oyununu ücretsiz olarak indirip, oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun tamamen eğlence amaçlı geliştirildiği için Acun Medya yada direkt olarak Turabi ile bağlantısı yoktur. Sadece Turabi karakterini canlandırarak borular arasından geçmeye çalışacağınız basit ve eğlenceli bir oyun.

Not! Oyunun en çok dikkat çeken yönlerinden bir tanesi Turabi'nin Survivor'da ettiği 10 farklı sözün oyun içerisinde kullanılması.