Turk Chat 3.37 (Android)

Turk Chat

Turk Chat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turk Chat uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

Turk Chat uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak yeni arkadaşlar edinmek yahut sevgili sahibi olmak isteyenlerin kullanabilecekleri uygulamalar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça kolay bir kullanıma sahip olan uygulamada, yeni insanları keşfetmek ve onlarla iletişime geçmek hiç de zor değil.

Uygulamanın arayüzünün oldukça basit olması ve tüm araçları hızlıca erişilebilir bir halde sunması sayesinde hem profillere göz atmak hem de ilginizi çeken insanlarla mesajlaşmak vakit almıyor. Kendi profilinizi açtıktan sonra tek yapmanız gereken bilgileri doldurmak, fotoğraflar ve videolar eklemek ve ardından insanları keşfe çıkmak. Diğer kişilerin fotoğraf ve videolarını beğenmek, yorum atmak gibi bir sosyal ağdan beklenecek pek çok özellik de yine uygulama içerisinde mevcut.

Turk Chat'in içerisinde yer alan flört durumu seçeneği sayesinde ne gibi arayışlar içerisinde olduğunuzu da hemen belli edebiliyorsunuz. Böylece boş yere rahatsız edilmeden sadece konuşacak bir arkadaş arıyorsanız da bunu diğer üyelere belli etmeniz çok kolay bir hale geliyor.

Sohbetler ve iletişim olanakları esnasında kullanabileceğiniz çok sayıda gülücük yani emoji sayesinde duygularınızı ve hislerinizi belli etmek de oldukça kolay. Uygulama içerisindeki VIP bölümü de uygulama içi satın alma seçenekleri ile sunuluyor ancak illa ki bu tip satın almalar yapmak zorunda olmadığınızı da belirtmek gerek.

Eğer yeni bir arkadaşlık uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR