Türk Telekom Kariyer

Türk Telekom Kariyer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk Telekom Kariyer, iş fırsatlarının yanında iş hayatına yeni atılan kişiler için yararlı seçenekler sunan bir kariyer uygulaması.

Türk Telekom Kariyer, Türkiye’nin ilk kurumsal kariyer uygulaması olma özelliğini taşıyor ve Türk Telekom’un sunduğu iş fırsatlarından haberdar ediyor. Android telefon ve tabletinize yükleyebileceğiniz kariyer uygulaması hem mevcut çalışanlara hem de iş hayatına girmeye hazırlananlara hitap ediyor.

Türk Telekom Kariyer uygulaması, benzerlerinden oldukça farklı bir iş uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Türk Telekom’dan iş ilanlarını takip etme ve iş başvurularını mobilden yapma kolaylığı sunmasının haricinde iş hayatına yeni atılanlara yardımcı olacak seçenekler barındırıyor. Görüşmelerde dikkat edilmesi gereken noktalar, etkili özgeçmiş hazırlamanın sırrı gibi pek çok yararlı bilgi de uygulamada mevcut.

Türk Telekom’un iş hayatına hazırlananlar, deneyimi olmayanlar için hazırladığı bir uygulama olan İlk Mülakatım kariyer uygulamasında da karşımıza çıkıyor. Bu seçenek sayesinde gerçek bir iş başvurusu yapmadan deneyim kazanabiliyor, eksiklerinizi önceden gördüğünüzden iş başvurusu yaptığınızda başarılı mülakatlara imza atabiliyorsunuz. En güzeli de mülakat şeklini, dilini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Mülakata Skype üzerinden katılabilme seçeneğinin sunulması da ayrı bir güzel.

Türk Telekom Kariyer uygulamasını özellikle iş hayatına atılmamış kişilere öneriyorum. Özgeçmiş hazırlamaktan mülakatta dikkat edilmesi gerekenlere kadar pek çok sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

YORUMLAR