Turtle Run 2

Turtle Run 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turtle Run 2, ilk serisinden sonra geliştirilen ve farklı bir çevrede oynayacağınız eğlenceli ve ücretsiz koşu oyunlarından bir tanesidir.

Turtle Run 2, Android oyunları arasında en popüler koşu oyunlarından sadece bir tanesidir. Diğer koşu oyunlarında koşuyu yaptığınız şey ya bir ninja ya bir sporcu yada bir genç. Fakat bu oyunda bir kaplumbağa ile koşuyorsunuz. Kaplumbağaların dünyanın en yavaş hayvanlarından bir tanesi olduğunu düşünürseniz oyunun eğlenceli bir temaya sahip olduğunu anlayabilirsiniz.

Oyunun yapısı ldukça basit. Kaplumbağanız durmadan koşmaya devam etmektedir ve ekrana dokunduğunuzda zıplamaktadır. Bu şekilde engellere takılmadan çıkışa ulaşabilirseniz bir sonraki bölüme geçebiliyorsunuz.

Oyunun grafikleri oldukça renkli ve etkileyici. Dinamik bir menüye sahip olan oyunda tm bölümleri bitirebilmek için çok dikkatli olmanız gerekiyor. Kontroller yukarıda da belirttiğim gibi oldukça kolay. Oynarken herhangi bir zorluk yaşayacağınızı düşünmüyorum. Toplamda 6 bölümden oluşan oyunu bitirdiğiniz zaman bir sonraki sürümü Turtle Run 3'ü de ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.

YORUMLAR