Turtle Run 3

Turtle Run 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turtle Run 3, altışar bölümlük seriler halinde geliştirilen oyunun 3. versiyonu olarka karşımıza çıkan eğlenceli bir Android koşu oyunudur.

Turtle Run 3, ilk 2 serisinden sonra çıkartılan oyunun yeni 3. versiyonudur. Her serisinde farklı bir tema üzerinde geçen oyunun bu seferki teması kış mevsimi. Kartlı ortamlarda kaplumbağa ile koşarak bölümleri bitirmeye çalışmak amacınız. Tabi amacınıza ulaşmaya çalışırken yolunuza çıkan engellere dikkat etmeli ve yol üstündeki altınları toplamalısınız.

Bölümleri geçmeden bir sonraki bölümün kilidi açılmamaktadır. Eğer 1. bölümü başarı ile tamamlarsanız 2. bölümü oynamaya hak kazanıyorsunuz. Toplamda 6 bölümden oluşan oyun tahmin ettiğiniz kadar kolay değil fakat bitirmek de günlerinizi almayacaktır.

Grafiklerinden kontrollerine kadar oldukça etkileyic, basit ve ufak bir oyun olan Turtle Run 3, boş vakitlerinizde eğlenmenizi sağlayak oyunlardan bir tanesidir. Eğer Turtle Run serisi ile bu oyun ile tanıştıysanız, serinin ilk 2 oyununu da sitemizden ücretsiz olarak indirerek kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR