Tweedle

Tweedle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tweedle, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz modern ve sorunsuz bir Twitter istemcisidir.

Tweedle, Android uygulama marketinde yer alan Twitter istemcilerinden bir tanesidir. Bu amaçla üretilen bir çok başarılı uygulama olmakla birlikte, Tweedle'da öne çıkan uygulamalar arasında yer alıyor. Modern ve şık bir tasarıma sahip olan Tweedle aynı zamanda oldukça kolay kullanılabiliyor.

Basit bir arayüz ile birlikte sorunsuz bir zaman tüneli görünümüne sahip olan Tweedle, Twitter'ın resmi standart uygulamasına oldukça benziyor. Uygulamanın artı yönlerinden bir tanesi ise standart olarak resim ve videoları göstermemesidir. Fakat bunu ayarlardan açabilirsiniz.

Twitter'ın sahip olduğu özellikler ile kısıtlı olan diğer alternatif Twitter istemcilerine rağmen Tweedle pek çok gelişmiş özelliğe sahiptir. Uygulamanın kullanılabilirliği oldukça yüksek diyebilirim.

Mention, direk mesaj ve zaman tüneli için gelecek olan bildirim ayarlarını ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca yenilenme süresini 1 dakika ile 4 saat arasında kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanırken 5 farklı temadan birini seçerek uygulamayı kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca kendi temanızı kendiniz de oluşturabilirsiniz.

Olması gereken herşeyi içinde barındıran Tweedle, iyi tasarlanmış Twitter istemcilerinden bir tanesi olarak gözümüze çarpıyor. Sizde bir Twitter hayranıysanız ve Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz alternatif bir Twitter istemcisi arıyorsanız, Tweedle'ı ücretsiz olarak indirerek bir göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR