ÜCRETSİZ Kolay Yoga (Android)

ÜCRETSİZ Kolay Yoga

ÜCRETSİZ Kolay Yoga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    943

  • Üretici

    Daily Workout Apps, LLC

Ücretsiz Kolay Yoga uygulaması Android için yoga dersleri sunan bir programdır.

Yoga hakkında bir fikriniz yoksa, öğrenmek istiyorsanız fakat bunun için spo salonlarına kapanıp hocalara seanslarca para vermek istemiyorsanız, Daily Workout Apps'in Android için geliştirdiği ÜCRETSİZ Kolay Yoga uygulaması aradığınız yardımcı olabilir.

Evde, tatilde, ofiste yemek arasında yapabileceğiniz basit fakat etkili hareketlerin toplandığı uygulama, istediğiniz zaman ders alabileceğiniz bir hoca gibi. Kolaydan zora doğru hareketleri adım adım yaparak kendinizi geliştirirken, yogayı para verdiğiniz için değil gerçekten istediğiniz için yapacağınızdan felsefesini de yakalamış olacaksınız. İki farklı seviyede de 20-40-60 dakikalık programlarla sizi eğiten uygulama, hareketleri isterseniz sırayla isterseniz karışık gösteriyor. Her biri profesyonel eğitmenlerin onayından geçen areketler günlük spor ihtiyacınızı ve rahatlama seansınızı aynı anda gidermiş oluyor.

Arayüzü oldukça basit olan uygulama hareketin gösterimi esnasında durdurmanızı da sağlıyor, böylece sizin ihtiyacınıza özel bir seans yapmış oluyorsunuz. Uygulamanın aldığı olumsuz yorumlardan biri sadece İngilizce olması, fakat hareket isimleri dışında basit komutlar içerdiği için başlangıç seviyesinde İngilizce bilgisiyle kullanılabilir. Reklamlardan uzak, manzaralı görünüm seçeneğine sahip bir yoga uygulaması istiyorsanız, ne yazık ki ücretli sürümünü indirmeniz gerekiyor.

YORUMLAR