UEFA CL PES FLiCK

UEFA CL PES FLiCK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UEFA CL PES FLiCK mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir şut atma oyunudur

UEFA CL PES FLiCK, bilgisayarlarda ve oyun konsollarında bir hayli ünlü olan PES serisinin yaratıcı Konami tarafından geliştirilmiş bir mobil futbol oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir şut atma oyunu olan UEFA CL PES FLiCK'te Şampiyonlar Ligi'nde sahaya çıkan bir takımı seçiyoruz ve mücadeleye başlıyoruz. Oyundaki temel amacımız rakip takımın kalesini şut yağmuruna tutmak ve en yüksek isabet oranını yakalayarak maçın galibi olmak. UEFA CL PES FLiCK içerisinde lisanslı, gerçek futbol takımları yer alıyor. Bu takımların arasında ülkemizi temsil eden Galatasaray da yer alıyor. Galatasaray taraftarları oyunda Galatasaray'ı seçerek mobil cihazlarında Şampiyonlar Ligi heyecanını yaşayabiliyorlar.

UEFA CL PES FLiCK'te bize farklı görevler veriliyor ve bu görevleri gerçekleştirmemiz gerekiyor. Kaleye farklı uzaklıklardan şut çekerken işleri zorlaştırmak için karşımıza farklı engeller yerleştirilebiliyor. Oyunda ilerledikçe UEFA CL PES FLiCK daha zorlu ve heyecanlı hale geliyor.

UEFA CL PES FLiCK'in grafiklerinin oldukça kaliteli olduğu söylenebilir. Her yaştan oyun severe hitap eden UEFA CL PES FLiCK kolay bir şekilde oynanabiliyor.

YORUMLAR