Ultimate Survival: Zero Line

Ultimate Survival: Zero Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Survival: Zero Line ile zombiler ile kanlı bir mücadeleye giriyoruz

Ultimate Survival: Zero Line oyunculara bolca aksiyon sunan FPS türünde bir mobil zombi oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Ultimate Survival: Zero Line'da insanları birer zombiye dönüştüren gizemli bir hastalığın izini sürüyoruz. Bu hastalık nedeniyle yeryüzünde milyonlarca insan aç zombilere dönüşmüş ve sokaklarda yaşayan herşeye saldırmaya başlamışlardır. Biz bu kaos ortamında hayatta kalan sayılı insandan biriyiz; fakat ne kadar daha hayatta kalacağımızdan emin değiliz. Emin olduğumuz tek şey ise bu hastalığın ortaya çıkış nedenini öğrenmemiz gerektiğidir.

Ultimate Survival: Zero Line'da hedefimizi gerçekleştirmeye çalışırken karşımıza yüzlerce zombi çıkıyor ve bizi akşam yemeği yapmak istiyorlar. Zombilere karşı kendimizi savunmak için farklı silahları kullanabiliyoruz. Oyunda hayati öneme sahip malzemeleri ele geçirmek, savunmasız insanları kurtarmak gibi farklı görevlere çıkabilmekteyiz. Bu görevleri tamamladıkça adım adım şehri keşfediyoruz ve zombi salgınının arkasındaki sır perdesini aralıyoruz.

Yayınlanan güncellemelerle yeni silahların ve görevlerin eklendiği Ultimate Survival: Zero Line size uzun süren bir eğlence sunuyor.

YORUMLAR