Underworld Empire 1.0.0 (Android)

Underworld Empire

Underworld Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Underworld Empire kart oyunu dinamiklerine sahip olan ve tamamen ücretsiz olarak indirilebilen keyifli bir çete kurma oyunudur.

Underworld Empire özellikle kaliteli görselleriyle dikkat çeken bir oyun. Daha çok kart oyunu havasında ilerleyen oyunda kendimizi acımasız çetelerin arasında buluyoruz. Sokak çeteleri, mafyalar, uyuşturucu ve silah kaçakçılarına karşı mücadele ettiğimiz Underworld Empire’da kendi imparatorluğumuzu kurmak için çete kurmamız ve düşman çeteleri yok etmemiz gerekiyor.

Oyunda yer alan özellikler;

  • 100’den fazla benzersiz obje
  • Onlarca farklı silah ve saldırı aracı
  • Geliştirilebilir kişisel özellikler
  • Karakterler için giyilebilir envanter çeşitleri

Oyunda çetemizde bulunan karakterleri dilediğimiz gibi kişselleştirebiliyoruz. Farklı karakterlerin farklı özellikleri var; çetemizi kurarken bunu da göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Örneğin karşımıza çıkan bir düşmanı yenebilmek için o karakterin zayıf noktasını hedef alabilecek bir çete üyesi seçmemiz gerekiyor. Bu sayede ilerleyerek kendi kurallarımızı koyduğumuz bir imparatorluk kuruyoruz. 80 oyuncuya kadar destek sunan bu imparatorlukta herkese düşen bir görev var.

Bu tarz oyunlarda sık sık denk geldiğimiz türden boss fight’lar da oyunda es geçilmemiş. Oyun esnasında karşımıza çıkan bu düşmanlar kolay kolay harcanmıyor. Eğer siz de kart oyunu oynamaktan keyif alıyorsanız Underworld Empire’ı denemelisiniz.

YORUMLAR