Uzay Savaş Oyunu

Uzay Savaş Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzay Savaş Oyunu klasik tarzda bir uzay savaşı oyunudur

Uzay Savaş Oyunu, retro tarzdaki oyun yapısıyla oyun sevelere klasik bir eğlence sunan bir mobil savaş oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Uzay Savaş Oyunu bize uzayda özel bir göreve çıkmış bir uzay gemisinin kontrolünü veriyor ve heyecan dolu çarpışmalara girmemizi sağlıyor. Karşımıza çıkan farklı düşman türlerinin yanında bölüm sonu canavarı tadında olan dev uzay gemileriyle de çarpışıyoruz.

Uzay Savaş Oyunu'nda bölümleri geçtikçe oyun otomatik olarka gleişmemizi kaydediyor. Bölümlerde düşmanlarımızı yok ettiğimizde topladığımız puanları uzay gemimizi geliştirmek için kullanabiliyoruz.

Shoot'em'up türünde bir aksiyon oyunu olan Uzay Savaş Oyunu bize atarilerde oynadığımız klasik iki boyutlu oyunları anımsatıyor. Oyunda ekranda soldan sağa doğru ilerlemekteyiz. Temel amacımız ise düşmanlarımıza ateş ederek onları yok etmek ve bize gönderilen mermilerden kaçmak. Uçağımızı kontrol etmek için ekranın sol alt köşesindeki maci güç tuşuna basmamız gerekiyor. Otomatik ateş eden geminize yardım etmek için ise düşmanlarınızın üzerine dokunabiliyorsunuz ve canlarını azaltabiliyorsunuz.

Uzay Savaş Oyunu'nun sahip olduğu farklı kontrol sistemine kolayca alışabilmektesiniz. Oyuna alıştıktan sonra ise oyun bağımlılık yapıcı bir hal alıyor.

YORUMLAR