Vainglory (Android)
Vainglory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,160

  • Üretici

    Super Evil Megacorp

Vainglory bolca aksiyon ve rekabet içeren bir mobil MOBA oyunudur

Vainglory bilgisayarlarımızda League of Legend gibi oyunlarla tanımaya başladığımız MOBA türünü mobil cihazlara oldukça başarılı bir şekilde taşıyan bir online savaş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MOBA oyunu olan Vainglory'de oyunculara büyülü güçlere sahip kahramanlardan birini seçerek rekabet ve aksiyonun içerisine atılma imkanı veriliyor. Vainglory takım tabanlı karşılaşmalara katıldığımız bir oyun. Oyunda kahramanımızı seçtikten sonra 3'lü takımlar halinde savaşıyoruz. Bu savaşlarda temel amacımız karşı takımın Vain kristalini yok etmek. Bu iş için ise takım olarak iyi uyum göstermemiz ve taktiksel bir mücadele içerisine girmemiz gerekiyor.

Vainglory'de her kahraman kendine has özel yeteneklere sahip olduğu için oyundaki maçlarda kişisel yeteneklerin yanısıra takım uyumu da önem kazanıyor. Karşı takımdaki kahramanların avantaj ve dezavantajlarını bilmek de büyük önem taşıyor. Vainglory'de maksimum 20 dakika süren hızlı maçlar yapabiliyoruz. Vainglory mobil cihazlara özel olarak geliştirilen bir oyun olduğu için oyunun kontrolleri mobil cihaz kullanıcılarına sıkıntı yaşatmayacak şekilde tasarlanmış. Kolay bir şekilde oynanabilen oyunun grafikleri ise göz alıcı seviyede.

Vainglory yüksek aksiyonu, oldukça güzel görünen grafikleri kolay kontrollerle birleştiriyor ve oyunculara bolca eğlence sunuyor. Eğer MOBA oyunlarını seviyorsanız Vainglory'i kaçırmayın.

YORUMLAR