Viddsee 1.0.0 (Android)

Viddsee

Viddsee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viddsee uygulaması ile Asya ülkelerinde çekilmiş filmleri Android cihazlarınızdan izleyebiliyorsunuz.

Viddsee uygulaması, Android akıllı telefonlar ve tabletlerinizi kullanarak filmler izleyebileceğiniz bir film izleme uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak kullanılabilen ve oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulama, film meraklılarının ilgisini çekmeyi başaracaktır ancak onu özel kılan bir özelliği de var. Temel olarak asyalı kültürlere ait filmleri izlemenizi sağlayan uygulama, bu nedenle biraz daha etnik kökenli diyebiliriz.

Uygulamanın içerisinde hem uzun metrajlı filmler hem de kısa filmler, fragmanlar gibi çeşitli video içerikler yer alıyor. Bu içeriklerin küratörler tarafından özel olarak seçilmeleri ve kullanıcılara sunulmaları sayesinde kesinlikle kaliteli sonuçlar alacağınızı da söylemek mümkün. Tabii ki Çin, Japonya, Kore gibi kültürlerin filmlerini sevenler bunların hiç birini kaçırmayacaklardır.

Pek çok farklı türdeki filme sahip olan uygulama, romantizm, komedi, macera, gerilim, animasyon ve diğer film kategorileri konusunda oldukça geniş bir destek sunuyor. Hem en son yayınlanan filmlere göre hem de trend olanlara göre sıralamalar yapılabilmesi ise hoşunuza gidecek içerikleri keşfetmek için yeterli imkanı sunuyor denilebilir.

Favori filmlerinizi bir kenara saklamak, onlardan alıntılar yapmak, çevrimdışı izlemek için mobil cihazınıza indirmek gibi pek çok ek özellik ise Viddsee'nin tüm kullanıcılara hitap etmesini sağlayabiliyor. Uygulamanın içerisinde yer alan filmlerin İngilizce altyazılara sahip olmaları ise filmlerdeki dilleri bilmeyen kullanıcılara yardımcı olacaktır.

Eğer yeni ve alternatif bir film dünyasına giriş yapmak istiyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR