Video Downloader for Instagram

Video Downloader for Instagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video Downloader for Instagram, Android kullanıcıları için ücretsiz Instagram resim ve video indirme uygulaması.

Video Downloader for Instagram Türkçe adıyla Instagram Resim ve Video İndir, Instagram hesabı herkese açık profillerde beğendiğiniz video veya resimleri kolaylıkla Android telefonunuza indirmenizi sağlıyor. Tamamen ücretsiz ve Instagram hesabınıza giriş yapmanız da gerekmiyor.

Instagram kullanıcılarının en çok aradığı video ve resim indirme seçeneğini getiren birçok uygulama arasından ücretsiz indirilebilir olması, kolay kullanımlı olması, daha da önemlisi sorunsuz çalışmasıyla ayrılan Video Downloader for Instagram uygulamasında tek dikkat etmeniz gereken videosunu veya fotoğrafını kaydetmek istediğiniz kişinin profilinin gizli olmaması.

Instagram'dan Fotoğraf ve Video Nasıl İndirilir?

İndirme noktasında ise tek yaptığınız indirmek istediğiniz resim veya videonun Instagram adresini yazıyorsunuz ve Paylaşım URL’sini Kopyala seçeneğiyle bağlantıyı kopyalıyorsunuz. Son olarak Link alanına yapıştırıp Kontrol Et’e dokunuyorsunuz. Resim veya videoyu telefonunuza indirmenin haricinde paylaşma şansına da sahipsiniz. Uygulamanın gerek resim gerekse de video olarak indirme sınırı koymaması da harika. Beğendiğiniz resmi anında telefonunuza atabiliyorsunuz.

Video Downloader for Instagram Özellikleri:

Instagram’ın olması gereken ancak olmayan resim ve video indirme özelliğini sunan Video Downloader for Instagram uygulamasının dikkat çeken özellikleri arasında:

  • Instagram resim indirme
  • Instagram video indirme
  • Instagram fotoğraf indirme
  • İndirilen resim ve videoları direkt mesaj olarak gönderme ve paylaşma
  • Instagram hesabına giriş istememesi

YORUMLAR