Vidivodo

Vidivodo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vidivodo, Android cihazlarınızda birbirinden güzel videoları izleyip paylaşabileceğiniz bir eğlence uygulamasıdır.

Vidivodo, internet üzerinde faaliyet gösteren ünlü platformun mobil uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, birbirinden eğlenceli videoları izleyip, dilerseniz kendinizde paylaşabiliyorsunuz. Her yaştan insana hitap eden ve farklı kategorilerde milyonlarca videoya ulaşabileceğiniz Vidivodo'ya dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Günümüzde insanlar daha çok YouTube'u tercih etseler de 2007 yılından beri yayın hayatını sürdüren bir Vidivodo gerçeği var. Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu platform nihayet bir mobil uygulamaya kavuşmuş. Hal böyleyken ve deneme fırsatı bulmuşken sizlerle de paylaşmak istedim. Video izleme ve paylaşma uygulamaları günümüzde oldukça popüler ve Vidivodo'nun iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum. İçerisinde birçok kategori bulunuyor ve milyonları bulan içeriği sayesinde oldukça eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz. Bir bakıma interaktif TV kanalı da diyebiliriz Vidivodo için. 

Eğer canınız sıkıldığında iyi vakit geçirebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Vidivodo'yu ücretsiz indirebilirsiniz. Son derece iyi tasarlanmış bu uygulamayı denemenizi kesinlikle öneririm.

NOT: Uygulamanın boyutu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.

YORUMLAR