Waldo & Friends

Waldo & Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Waldo & Friends oyunu ile Android cihazlarınızdan bulmacaları çözme keyfine erişebilirsiniz!

Waldo & Friends uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahipleri için hazırlanmış bir bulmaca ve eğlence oyunu olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ancak satın alma seçenekleri de barındıran uygulama, popüler çizgi film karakteri Waldo’nun maceralarını kullanıcılara sunuyor ve eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı oluyor.

Oyunun grafik ve ses öğeleri konsepte uygun bir şekilde hazırlanmış ve oldukça sıcak bir görünüm sunan görüntüler sayesinde oynarken hiç sıkılmayacağınızı söyleyebilirim. Waldo’nun ve arkadaşlarının farklı ülkelerde dünya çapında çıktığı maceraları direkt olarak oyunda oynayabiliyor ve böylece bulmacaları çözmenin, gizli nesneleri bulmanın heyecanını yaşayabiliyorsunuz.

Dilerseniz arkadaşlarınızla da uygulamanın sosyal yeteneklerinden faydalanarak kapışabilir, böylece çok oyunculu bir deneyim elde edebilirsiniz. Oyunda yer alan farklı ülkeler ve farklı mecraların hepsinin farklı bir yapıya sahip olması sayesinde devamlı olarak yeni bir yeri keşfettiğiniz duygusunu da kolayca tadabiliyorsunuz.

Waldo & Friends’te sunulan çok çeşitli görevleri tamamlayarak bazı bonuslar almak ve bu bonuslar sayesinde daha kolay bir şekilde ilerlemek de mümkün. Bazı görevlerde Waldo’yu bulmanız gerekiyor, bazılarında gizli nesneleri keşfetmeniz ve bazılarında da çeşitli bulmacaları çözmeniz. Dolayısıyla heyecanın her zaman aktif kaldığı çok açık.

Ancak oyunun bazı mobil cihazlarda biraz yavaş açıldığını, bu nedenle üst düzey cihazlarda oynanmasının daha kolay olacağını belirtmek gerekiyor. Aksi taktirde biraz fazla beklemeniz ve tüm öğelerin yüklenmesi için sabır göstermeniz gerekiyor. Yine de göz atmadan geçmemeniz gereken ve çocuğunuz varsa onların da seveceği etkili bir oyun olduğunu söyleyebilirim.