War Machines Tank Shooter Game 1.7.7 (Android)

War Machines Tank Shooter Game

War Machines Tank Shooter Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Machines Tank Shooter Game mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tank oyunudur

War Machines Tank Shooter Game eğer hızlı ve bolca aksiyon içeren savaşlar yapmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz online  altyapıya sahip bir tank oyunu.

Android işletim sistemini kullanana akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tank savaşı oyunu olan War Machines Tank Shooter Game'de önüne çıkan herşeyi ezip geçebilen ve toza dönüştürebilen savaş makinalarını kullanabilmekteyiz. Oyuncular War Machines Tank Shooter Game'de kendi ülkelerini temsil edebiliyorlar. Ülkenizi seçtikten sonrada online savaş arenalarına çıkıyorsunuz ve verilen süre içerisinde gördüğünüz bütün tankları yok etmeye çalışıyorsunuz.

War Machines Tank Shooter Game'de maçlar 3 dakika sürüyor. Bu sürenin bir mobil oyun için ideal bir süre olduğunu söyleyebiliriz; çünkü uzun maçlar hem Android cihazınızın pilini bitiriyor hem de yolculuk yaparken yarıda kalabiliyor.

War Machines Tank Shooter Game iinde 2 farklı oyun modu yer almakta. Bu modlardan birinde takım tabanlı savaşlar yapabiliyorsunuz, diğerinde de herkes bibirine dalabiliyor. Oyun boyunca savaşlara katıldıkça tanklarınızı geliştirip güçlendirmenize izin veriliyor.

YORUMLAR