War Tortoise (Android)

War Tortoise

War Tortoise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Tortoise, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde zevkle oynanabilecek bir savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

War Tortoise, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur. Dev gibi bir kamlumbağanın üzerinde geçen oyunda düşmanlarınızı alt etmeniz gerekiyor.

Nişan alma yeteneklerinizi ve stratejik bilginizi zorlayan bir oyun olarak karşımıza çıkan War Tortoise, bulunduğumuz bölgeyi savunmayı temel alan bir oyundur. Kale savunma tarzı bir kurgusu bulunan oyunda kamlumbağanın sırtından nişan alarak düşmanları alt ediyoruz ve bölgemizi güvende tutuyoruz. Üst seviye grafiklere sahip olan oyunda kendinizi aksiyon sahnelerinin arasında bulacaksınız ve asla oyundan kopamayacaksınız. Düşman sayısı arttıkça işler artık sarpa sarmaya başlıyor ve işiniz çok zorlaşıyor. Zorlu görevleri tamamlayarak oyunda ilerleyin ve bölgenin hakimi siz olun. Ayrıca düşmanları yok ettikçe silahlarınızı ve birimlerinizi de geliştirebilirsiniz. Ne kadar güçlü bir bölgeniz olursa işiniz o kadar kolaylaşacak. Bu nedenle stratejik davranmalı ve kalelerinizi sağlam temeller üzerine kurmalısınız.

Oyunun Özellikleri;

  • Yüksek grafik kalitesi
  • Kale savunma tarzı oyun kurgusu
  • İtem geliştirmeleri
  • Geliştirilebilir karakter güçleri
  • 8 farklı dünya
  • Farklı düşman stilleri

War Tortoise oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR