Warrior Legend 1.1.1 (Android)

Warrior Legend

Warrior Legend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çöp adamlar ile savaşacağız

Çöp adamlar ile savaşacağımız Warrior Legend oldukça sağlam grafikler ile oyunculara sunuldu. Mobil platformda klasik oyunlar arasında yer alan Warrior Legend, klasikten ziyade aksiyon dolu bir yapıya sahip.

Real Road Racing imzası ile geliştirilen Warrior Legend Google Play’de ücretsiz olarak yayınlandı. Mobil oyuncular tarafından büyük bir coşkuyla oynanan yapım ses efektleri ve görsel efektler ile de oldukça tatmin edici görünüyor. Oyun içerisinde çöp adamlar ile dövüşecek, farklı silahlar ile onları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Yüksek frekanslı savaşlar, heyecan verici sahneler, farklı silah modelleri ve daha fazlası oyun içerisinde bizi bekliyor olacak.

Oyun içerisinde ilerlemeye çalışacak ve ilerlerken de karşımıza çıkan düşmanlar ile savaşacağız. Ekranda bulunan joyisticler yardımı ile karakterimizi yönlendirecek ve düşmanları etkisiz hale getireceğiz. Farklı modlara da sahip olan mobil aksiyon oyunu sürükleyici bir yapıya sahip. Dileyen oyuncular hemen Google Play üzerinden oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilirler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR