Wartune: Hall of Heroes 1.0.0 (Android)

Wartune: Hall of Heroes

Wartune: Hall of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wartune: Hall of Heroes Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir rol yapma oyunudur.

Wartune: Hall of Heroes Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Uygulama marketlerde çok sayıda RPG oyunu sunulmakta fakat bunların pek azı oyunseverlerin beklentilerini karşılayabilecek özelliklere sahip. Wartune: Hall of Heroes ise bu oyunları kolayca geride bırakıyor ve gerek oyun yapısı gerekse dinamikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Oyun binlerce oyunsever tarafından sevilerek oynanıyor. Dünya çapında oyuncularla mücadele edebileceğiniz Wartune’da teke tek mücadelelere katılıp ne kadar güçlü olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. Buna ek olarak güçlü ittifaklar kurarak rakiplerine karşı avantaj elde edebilirsiniz. Zor zamanlarda arkadaşlarınızdan gelebilecek bir yardım hayat kurtarıcı olabilir.

RPG oyunlarında görmeye alıştığımız karakter seçimi bu oyunda da mevcut. Şövalye, okçu veya büyücüden birini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz karakterin güçlendirmelerini, zırhını ve kullandığı silahları da iyi seçmelisiniz. Ufak farklı arenada büyük sonuçlar doğurabilir. Eğer rol yapma oyunlarından keyif alıyorsanız Wartune: Hall of Heroes’u mutlaka denemelsiniz.

YORUMLAR