WHAFF Rewards

WHAFF Rewards
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WHAFF Rewards, Android cihazlarımızda, önerilen uygulamaları indirerek para kazanmak amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama.

WHAFF Rewards, Android kullanıcılarının hizmetine ücretsiz olarak sunulan bir para kazanma uygulaması olarak tanımlanabilir. Uygulamayı kullanarak sadece para değil Clash of Clans ve LINE gibi uygulamalar üzerinde kullanabileceğimiz hediye kartları da kazanma şansına sahibiz.

Uygulamanın işleyiş mantığı çok basit. WHAFF Rewards üzerinde sunulan içerikleri cihazlarımıza indirerek para ödülleri kazanıyoruz. Bu ödüllerin miktarları çok yüksek değil fakat biriktirerek yüksek rakamlara ulaşmak da mümkün. Sponsorlu uygulamaları cihazımıza yükleyerek para kazanma fikri epey hoş fakat bu uygulamaların silinme riski de var değil mi? Yapımcılar bunu da düşünmüş ve indirdikleri uygulamaları silmeyen kullanıcılara ek ücret ödemek gibi bir yöntem geliştirmişler.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle Facebook hesabımızı kullanarak oturum açmamız gerekiyor. Bu aşamadan sonra uygulamalara göz atarak uygun bulduklarımızı cihazımıza indiriyoruz. Her uygulamanın kendine ait bir kazanç miktarı var. Hesabımızdaki para 10 dolardan fazla olunca Paypal hesabımıza yatırtabiliyoruz. Paypal hesabımıza yatırmak yerine yerine Amazon, Facebook, Google Play, Xbox ve Steam hediye kartları da alabiliyoruz.

Oyunseverlerin ve uygulamaları yakından takip edenlerin mutlaka edinmesi gereken seçeneklerden biri olan WHAFF Rewards ile siz de mobil cihazınız üzerinden para kazanabilirsiniz.

YORUMLAR