White Label

White Label
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

White Label, her gün ayrı bir hip hop şarkıcısını dinleyebileceğiniz ücretsiz bir Android uygulaması.

White Label, hip hop müziği gönül vermiş biriyseniz Android telefonunuza kesinlikle indirmeniz gereken bir uygulama.

Hip Hop müziğin ritmini tutan kişilerin parçaların dinleyebileceğiniz en önemlisi de her gün farklı bir isimle karşılaşacağınız bir müzik uygulaması olan White Label, içeriği oluşturmak için SoundCloud ve Twitter uygulamalarından yardım alıyor diyebilirim. Parçaları anlık olarak SoundCloud üzerinden dinleyebiliyor (SoundCloud daha çok amatör müzisyenlerin şarkılarını sunduğu bir platform olduğundan parçaların tamamı uygulama içerisinde sunuluyor ve araya reklam kesinlikle girmiyor.) ve şarkıcının üzerine dokunarak veya basit bir kaydırma hareketi ile sanatçının resmi Twitter adresine hızlıca gidebiliyor; sosyal medyada sanatçı hakkında konuşulanları görebiliyorsunuz. Tabii ki sohbete katılma, diğer müzik severlerle tartışma şansına sahipsiniz.

Üyelik gerektirmemesi ve ücretsiz olmasına karşın reklam içermemesi ile dikkat çeken uygulamanın en beğendiğim yanı sürekli farklı isimleri sunması oldu. Diğer bir deyişle bir çalma listesi bulunmadığından dönüp dolaşıp aynı parçaları dinlemiyor; uygulamayı her açtığınızda farklı yüzlerle karşılaşıyorsunuz. Amatör ruhlu bu şarkıları dinlemek ise oldukça keyifli.

Arka planda çalma desteği sayesinde bir yandan sanatçının parçasını dinlerken diğer yandan sosyal ağ hesabınıza göz atma şansınızın bulunduğu bu enfes müzik uygulamasını her hip hop müzik dinleyicisine tavsiye ederim.

YORUMLAR