White Noise (Android)

White Noise

White Noise
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

White Noise uyku ve konsantrasyon problemlerini çözebilen, stres atmanıza yardımcı olabilen bir uygulamadır

White Noise eğer uykuya dalma konusunda problem yaşıyorsanız ve uykunuz sırasında sık sık uyanıyorsanız size yardımcı olacak bir mobil sağlık uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir uyku problemi çözme ve konsantrasyon artırma uygulaması olan White Noise temel olarak uykuya dalarken, uyurken veya ders çalışma gibi yüksek konsantrasyon gerektiren işler yaparken dışarıdan gelen seslerden etkilenmenizi engellemektedir. Uygulama bu iş için farklı frekanslara sahip olan sesleri birleştirerek dışarıdan gelen sesleri maskelemekte ve kolayca dikkatinizin dağılmasını ve uykunuzun bölünmesini engellemekte.

White Noise yoğun bir iş veya okul gününün ardından kafanızı boşaltmanıza ve rahatlayarak stres atmanıza da yardımcı oluyor. Migren ve baş ağrısından şikayetçiyseniz de White Noise kullanabilirsiniz. Beynimizin çalışma yöntemi gereği herhangi bir işe odaklanmaya çalışırken veya uyurken beynimiz etrafı takip etmeye ve sesleri dinlemeye devam eder. Bu nedenle çevre şartlarındaki küçük değişimler bile beynimizi uyarmaya, konsantrasyonumuzun dağılmasına ve stres olamamıza sebep olur. White Noise bu tür problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz.

White Noise bebekler üzerinde de etkili olabiliyor. Ağlayan bebekleri White Noise kullanarak sakinleştirebilirsiniz. Ayrıca White Noise içerisinde yer alan alarm sistemi stressiz bir şekilde uyanmanızı sağlamakta. Uygulama bu iş için giderek azalan alarm seslerinden faydalanıyor.

YORUMLAR