Wifi Hacker Prank

Wifi Hacker Prank
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wifi Hacker Prank, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanıp arkadaşlarınızı kandırabileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır.

Wifi Hacker Prank, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır. Wi-Fi hacklenmesini simüle eden uygulama ile arkadaşlarınızı kolaylıkla kandırabilirsiniz.

Kendinizi tıpkı bir hacker gibi göstermek istiyorsanız ya da arkadaşlarınızla biraz eğlenmek istiyorsanz bu uygulama tam size göre. Uygulama Wi-Fi bağlantılarının hacklenmesini simüle ediyor ve gerçeklik payı oldukça yüksek bir arayüzü kullanıcılarına sunuyor. Sahte bir hack programı gibi davranan bu uygulama ile arkadaşlarını kandırabilirsiniz. Herhangi bir şekilde gerçeklik payı olmayan bu uygulamanın sadece şaka amacı ile yapıldığını da belirtelim. Etrafınızda bulunan Wi-Fi ağlarını tarayan program rastgele bir şifre üreterek ekranda gösteyor. Eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Wifi Hacker Prank uygulamasını Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR