Wings Remastered 1.6.3 (Android)

Wings Remastered

Wings Remastered
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wings Remastered mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçak oyunudur

Wings Remastered ilk olarak 1990 yılında Amiga bilgisayarlar için çıkmış olan klasik Wings oyununun elden geçirilerek günümüz mobil cihazları ile uyumlu hale getirilmiş versiyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir uçak savaşı oyunu olan Wings Remastered'ın orjinal versiyonu ilk olarak it dalaşı yapabildiğimiz uçak oyunu olmasıyla çıktığı dönemde büyük ses getirmişti. Wings Remastered'da bu eğlenceyi çok daha yüksek kaliteli grafiklerle yaşayabiliyoruz. Oyunda 1. Dünya Savaşı'nda geçen bir hikaye konu alınıyor. Oyunda görevleri tamamladıkça bu dramatik hikayeden bölümlere tanık olabiliyoruz.

Wings Remastered 3 boyutlu olarka uçuş yaptığınız ve düşmanlarla savaşabildiğiniz bir savaş oyunu. Oyunda bunun yanında yukarıdan uçağımızı kontrol ettiğimiz görevler de mevcut. Kimi zaman düşman uçaklarının ğeşinde koşarken kimi zaman karadaki birimlerimize havadan destek oluyoruz ve güvenli bir şekilde rotalarında ilerlemelerine yardımcı oluyoruz. Oyun içerisinde 1916 ve 1918 yılları arasında geçen 230 adet görev yer alıyor. Uzun bir oyun süresi sunan Wings Remastered eğer uçak savaşı oyunlarını seviyorsanız veya klasik oyundaki eğlenceyi daha yüksek kaliteli grafiklerle tekrar yaşamak istiyorsanız göz atmanız gereken bir yapım.

YORUMLAR