Wipeout 2

Wipeout 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wipeout 2, televizyon ekranlarından bildiğiniz Wipeout yarışmasının mobil ortam için geliştirilen heyecanlı ve eğlenceli oyunu.

Uyarı: Oyun Türkiye'deki Android telefon ve tablet sahiplerinin oynaması için aktif değildir. Farklı bir ülkede yaşıyorsanız oyunu indirebilirsiniz. Eğer Türkiye'de ikamet ediyorsanız oyunun ülkemize açılmasını beklemeniz gerekiyor.

Wipeout 2, televizyon ekranlarında mutlaka herkesin en az bir kere görmüş olacağı heyecan dolu ve eğlenceli Wipeout yarışmasının Android mobil oyunu. Activision firması tarafından geliştirilen oyunun ilk versiyonu çok tutunca, ikinci versiyonunu da yayınladılar.

Birbirinden zorlu oyunlarla dolu parkurdan en iyi zamanla çıkmaya çalışacağınız oyunda bir çok zorluk sizi bekliyor. 135 farklı bölüm sayesinde hergün farklı bir parkurda yarışacağınız oyunda arkadaşlarınız ile birlikte yarışarak kimin daha dayanıklı ve yetenekli olduğunu gösterebilirsiniz.

Oyuna yeni eklenen karakterleri alacağınız eşyalar ile kişiselleştirerek, kendinize özel karakter oluşturabiliyorsunuz. Kaydıraklar, zıplamalar, taklalar gibi bir çok tehlikeli ve zorlu hareketleri yaparak parkutu tamamlamayaa çalışacağınız oyunda vücudunuzun adresnalin seviyesi kat kat artacak.

Eğer aksiyon ve eğlence oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Wipeout 2'yi ülkemizde aktif olduğunda ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.