Wipeout

Wipeout
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wipeout, bir çok zorlu oyun ile donatılan parkuru tamamlamak üzerine kurulu bir Android aksiyon oyunu.

Not: Uygulamayı şu an için Türk kullanıcılar indiremiyor. Türkiye'ye açılmayan oyunun bir süre sonra gelme ihtimali bulunuyor.

Wipeout, büyük toplar, zıplamanız gereken platformlar, aşmanız gereken engeller ile dolu bir aksiyon oyunu. İzlemesi kadar oynaması da zevkli olan oyunu, Asuman Krause'nin anlatımı ile televizyon ekranlarından mutlaka hatırlıyosunuzdur. Büyük toplar üzerinden zıplayarka ilerleme, yumruk atan duvarı geçme, üzerine gelen engellerinin üzerinden zıplama ve çok daha fazla oyunu bulunan oyunda heyecan bir an olsun durmuyor.

Oyunda ilk başta biraz zorlanabilirsiniz fakat bir süre sonra alışarak çok daha başarılı olabilirsiniz. Ayrıca parkurda yapacağınız şık hareketler size ekstra puan kazandırıyor. En yüksek puanı elde etmeye çalışacağınız oyunda kendi performanslarınızın tekrarlarını izleyerek yaptığınız hataları görme şansınız bulunuyor.

Kazandığınız puanlarını kullanarak yeni parkurlar açarak, ekstra güç ve özellik sağlayan kafalık alabiliyorsunuz. Böylece parkurları tamamlarken avantaj elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz oyundaki başarımları kazanarak liderlik yarışında önlere geçmek için çok atik ve yetenekli olmanız gerekiyor.

Oyunun tek kötü yanı ücretli olarak satışa sunulması. Fakat bir kerelik ücret ödeyerek uzun süre boyunca Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak eğlenebileceğinizi düşünüyorum.

YORUMLAR