Wolf Howl Sound Button 1.4 (Android)

Wolf Howl Sound Button

1.4
Wolf Howl Sound Button
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wolf Howl Sound Button, arkadaşlarınızı korkutmak yada eğlendirmek amacıyla kullanabileceğiniz basit fakat bir o kadar eğlenceli bir Android uygulamasıdır.

Wolf Howl Sound Button, Android telefon ve tabletlerinize yükledikten sonra ekrana dokunarak kurt ulumaası sesi çıkartabileceğiniz eğlenceli ve basit bir uygulamadır.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra açarak ekrana dokunmanız yeterli. Şaka ve eğlence amaçlı hazırlanan uygulama sayesinde canı sıkkın olan arkadaşlarınıza yada aile bireylerinize şakalar yaparak onların eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Oldukça ufak boyutta olan uygulamayı cihazınızda yüklü tutarak farklı arkadaşlarınıza şakalar yapabilir yada onlara beklemediği bir anda kurt sesi çıkartarak korkutabilirsiniz.

Ekrana birden fazla dokunduğunuzda, birden fazla kurttan gelen uluma sesini duyabilirsiniz. güzel bir hayvan sesi efekti olan uygulama sayesinde kolay bir şekilde eğlenip gülebilirsiniz.

Wolf Howl Sound Button uygulamasını ücretsiz olarak yükleyerek hemen kullanmaya ve arkadaşlarınızı korkutmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR