Wolf Runner

Wolf Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wolf Runner, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz hem eğlenceli hem de keyifli bir sınırsız koşu oyunu.

Wolf Runner, kontrol ettiğiniz kurt ile sürekli koşarak en uzun mesafeye gitmeye çalışacağınız eğlenceli bir Android oyunu. Temple Run ve Subway Surfers türünde bir oyun olmasına rağmen onlarla karşılaştırılacak bir kaliteye sahip olmayan oyun, daha çok basit anlamda oyun oynamayı seven oyunculara hitap ediyor.

Oyunun grafikleri çok kaliteli olmamasına rağmen oldukça renkli ve oynarken sıkılmamanızı sağlıyor. Oyunda bir kurtu kontrol ediyorsunuz ve bu kurt ile sürekli koşarak önünüze gelen engelleri aşmaya ve aynı zamanda yol üzerindeki altınları toplamaya çalışıyorsunuz. Önünüze engel olarak ya çitler yada arabalar çıkıyor. Bu engelleri gördüğünüzde ekran üzerinde sağa veya sağa parmağınızı kaydırarak kurtun kaçmasını sağlamanız gerekiyor. Aksi halde engele çarpıyorsunuz ve oyun sona eriyor.

Kendinizi 24 bölümden oluşan bir maceraya hazır hissediyorsanız Wolf Runner'ı Android telefon ve tabletlerinize indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.