Wonder Cube

Wonder Cube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wonder Cube ile harikalar diyarına yolculuk ediyoruz

Wonder Cube popüler bir sonsuz koşu oyunu olan Subway Surfers'a benzeyen bir yapıya sahip olan ve oyunculara bolca eğlence sunan bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Wonder Cube'de oyuncular fantastik bir dünyaya konuk ediliyorlar. "Alice Harikalar Diyarında" adlı klasik eserden yola çıkılarak geliştirilmiş olan Wonder Cube'de Harikalar Diyarı'na adım atarak bu gizemlerle dolu dünyayı keşfetmeye çıkıyoruz. Fakat bu Harikar Diyarı biraz ilginç bir yapıya sahip. Küp şeklinde tasarlanmış Harikalar Diyarı'nı gezerken bu dünyanın etrafını turluyoruz ve küpün her yüzeyini ziyaret ediyoruz.

Wonder Cube oynanış olarak oldukça dinamik bir yapıya sahip. Bir yandan sürekli ilerlerken altınları toplayarak en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz, diğer yandan da önümüze çıkan engellerden kurtularak oyuna en uzun süre devam etmeye çalışıyoruz. Karşımıza arasından sıyrılacağımız salyangozlar ve üstünden zıplayacağımız engeller ve uçurumlar çıkıyor. Ayrıca küp şeklinde dünya üzerinde ilerlerken boyut değiştirecek ve farklı kamera açılarıyla oyuna devam edeceğiz. Wonder Cube'ün grafikleri ise oldukça renkli ve göze hoş görünüyor.

Wonder Cube eğer sonsuz koşu türündeki oyunları seviyorsanız hoşunuza gidecektir.

 

YORUMLAR