WooPlus 1.3.0 (Android)

WooPlus

WooPlus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WooPlus, kilolu kişiler için özel olarak geliştirilen ve özellikle yurt dışında tutan eğlenceli ve ücretsiz bir Android flört uygulaması.

WooPlus, Android uygulama mağazasındaki diğer flört uygulamaları ile tamamen aynı özelliklere sahip olmasına rağmen kilolu kişileri hedef alan ve onların kendi içlerinde birbirleri ile tanışabilmelerini sağlayan ücretsiz bir flört uygulaması.

Yakın çevrenizdeki diğer kişiler ile birbirinizi görerek öncelikle beğenme aşaması ve sonrasında karşılıklı beğenilerin olması durumunda mesajlaşma aşaması ile devam eden uygulama sayesinde ruh eşinizi bulabilirsiniz.

Eğer normalden daha fazla kilodaysanız üzülmenize gerek kalmadan bu uygulama sayesinde kendinize pek çok yeni arkadaş bulabilirsiniz. Uygulamanın sistemi diğer flört uygulamaları ile tamamen aynı olup kullanıcıların yakın çevrelerindeki diğer kullanıcıların fotoğraflarını görerek beğenmeleri üzerine çalışıyor. Gördüğünüz kişileri beğenmek için fotoğraf ekranından sağa doğru elinizi kaydırabilirsiniz. Tam tersi olan beğenmeme işlemi için parmağınızı sola kaydırıp bir sonraki kişiye geçmeniz de mümkün.

Ülkemizde henüz çok yaygın olmayan uygulama zamanla daha da yaygın hale geleceği için önümüzdeki süreçte daha popüler olup çok daha fazla kişi tarafından kullanılmaya başlayacaktır diye düşünüyorum.

YORUMLAR