World Chef (Android)

World Chef

World Chef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Chef, restoran işletme oyunları arasında detaylı olmasıyla öne çıkıyor.

World Chef, Android cihazlarımızda ücretsiz oynayabildiğimiz restoran işletme oyunları arasında. Animasyonlarla desteklenmiş detaylı ve yüksek kalitede görseller sunması aynı detayı oynanışta da vermesiyle benzerlerinden ayrılan oyunda dünya mutfağından lezzetler ortaya çıkarıyoruz.

Mütevazi küçük bir restoranı işleterek başladığımız oyunda amacımız restoranımızı genişletip dünyanın her yerinden müşteri gelmesini sağlamak. Tabii ki bunu başarmak için ciddi anlamda süre harcamamız gerekiyor. İlk başta restoranımız küçük olduğundan ve de menü çeşitliliği olmadığından fazla koşuşturma içerisinde olmuyoruz lakin restoranımızı büyüttükçe müşterilerimizin sayısı artıyor ve bir noktadan sonra yetişmekte zorlanıyoruz. Bu çabanın meyvesini ünlü kişilerin de restoranımızı tercih etmesiyle alıyoruz.

Menülerimizi oluşturan malzemeleri satın alıp hazırlamaktan müşterilere sunmaya, restoranımızın görünümünü değiştirmekten restoran dışındaki mekanlara bakmaktan her şeyden biz sorumluyuz. Genellikle bu tarz oyunlarda restoranın içinde bulunuruz ancak bu oyunda restoranın dışına da göz atabiliyoruz.

YORUMLAR