World Cup Penalty Shootout 1.0.2 (Android)

World Cup Penalty Shootout

World Cup Penalty Shootout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Cup Penalty Shootout detaylı grafikleri, farklı oyun modları ve eğlenceli dinamikleriyle dikkat çeken bir penaltı çekme oyunudur.

World Cup Penalty Shootout futbolseverlerin mutlaka denemesi gerken oyunlardan. Dünya Kupası tam gaz devam ederken futbol keyfinizi zirveye çıkarmak istiyorsanız World Cup Penalty Shootout'a mutlaka göz atın.

Oyunda 12'den fazla takım yer alıyor ve dilediğiniz seçip oyuna başlayabilirsunuz. Buna ek olarak 4 farklı oyun modunun yer verilmesi keyif faktörünü ciddi seviyede artırmış. Oyunun en önemli detaylarından birisi de son derece içgüdüsel kontrollere sahip olması. Daha önce bu tarz bir oyun oynadıysanız World Cup Penalty Shootout'ı da zorlanmadan oynayabilirsiniz.

Oyunun grafikleri iyi diyebileceğim bir seviyede yer alıyor. Aynı kategoride yer alan rakiplerinin sahip olduğu grafiklere benzer detaylara sahip. Oyunun ilk birkaç bölümü daha çok ısınma havasında geçiyor. Kale ile aramıza barajlar kurulmaya başlamasıyla gerçek zorluk hissedilmeye başlıyor. Topa vereceğimiz falsolar ile kaleciyi şaşırtıp gol atmaya çalışıyoruz.

Başta da belirttiğim gibi futbol oyunlarına düşkünseniz ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz keyifli bir oyun arıyorsanız World Cup Penalty Shootout denemeniz gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR