World of Cricket 5.7 (Android)

World of Cricket

5.7
World of Cricket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beyzbol maçlarına dahil olacağız.

Mobil platformda beyzbol maçlarına katılmak ister misiniz?

Eğer cevabınız evet ise sizlere World of Cricket’i oynamanızı ineririz. AppOn Innovate tarafından geliştirilen ve mobil platformda oyunculara ücretsiz olarak yayınlanan World of Cricket ile mobil cihazımızda beyzbol maçlarına dahil olabileceğiz. Heyecan verici maçlara dahil olacağımız oyunda çarpıcı grafikler ve oldukça titizlikle hazırlanmış görseller karşımıza çıkacak.

Farklı oyun modlarının da yer aldığı mobil spor oyununda çeşitli zorluklar ile de karşılaşacağız. Oyuncular zorlu maçlarda vuruşlar yapacak, daha hızlı toplar fırlatmaya çalışacaklar. Farklı kupa liglerinin ve turnuvalarının da yer aldığı yapımda yüksek kaliteli içerikler yer alacak. 25’in üzerinde gerçek vuruşun yer aldığı spor oyununda 16 farklu uluslararası takım yer alıyor.

Tablet desteğinin de yer aldığı mobil oyunda dileyen oyuncular daha büyük ekranlarda da sezgisel vuruş kontrollerini kullanabilecekler. Oyun içerisinde profesyonel bir spiker maçları anlatacak ve böylelikle daha gerçekçi bir ortam karşımıza çıkmış olacak.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR