World of Tennis: Roaring '20s 1.78.3 (Android)

World of Tennis: Roaring '20s

World of Tennis: Roaring '20s
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    36

  • Üretici

    Helium9 Games

Tenisin altın çağı 1920'lere gidiyoruz.

World of Tennis: Roaring ‘20s, tenisin altın çağı olduğu söylenen 1920’lere götürüyor. Android telefonunuzda spor oyunlarına yer veriyor, basit kontrollerle eğlenceli oynanış sunan tenis oyunlarını oynamayı seviyorsanız, tavsiye ederim. Grafikler şahane, animasyonlar etkileyici. Üstelik indirmesi de oynaması da ücretsiz!

1920’lere götüren tek mobil spor oyunu olarak öne çıkan World of Tennis: Roaring ‘20s, tenis oynamaya müsait olmadığını düşüneceğiniz kıyafetler giymiş tenis oyuncularını karşınıza çıkarıyor. Erkek tenis oyuncuları olabildiğince yakışıklı, kadın tenis oyuncuları da olabildiğince kapalı şekilde kortta performanslarını sergiliyor. Oyuncuların kıyafetleri kadar kortlar da etkileyici. Oynanış tarafında da oyuncu hareketlerinin, top ve şut fiziklerinin çok başarılı olduğunu belirtmek gerek. Kaydırma ve dokunmaya dayalı kontrol sistemiyle oyuncuları rahatlıkla kontrol edebiliyor, gerek atış yaparken gerekse de karşılarken zorlanmıyorsunuz.

Günümüzde ilginç gelebilecek kıyafetlerle 7 tenis oyuncusunu karşımıza çıkaran World of Tennis’de gerek tek başınıza gerekse de multiplayer modda birçok oyun seçeneği sizi bekliyor. Lig ve turnuvalara katılmadan yapay zekaya karşı pratik yapmanızı tavsiye ederim. Yapay zeka demişken yapay zeka oynanış stilinize göre hareket ediyor; dolayısıyla gerçek bir insana karşı maç yapıyor gibi hissediyorsunuz.

YORUMLAR