World Warships Combat 1.0 (Android)

World Warships Combat

1.0
World Warships Combat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

World Warships Combat, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

World Warships Combat, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu. Gemilerle ilgileniyorsanız ve savaş oyunları oynamayı seviyorsanız bu oyun tam size hitap ediyor diyebilirim.

Aksiyon dolu bir gemi savaşı oyunu olan World Warships Combat'da 20. yüzyıla geri dönüyorsunuz diyebilirim. Amacınız ise kocaman okyanuslarda kendi geminizi yöneterek düşmanlarınızın gemilerini yok etmeye çalışmak.

Oyunu diğerlerinden farklı yapan özelliklerinden bir tanesi tek bir gemiyi değil kocaman bir filoyu yönetiyor olmanız diyebilirim. Yani kocaman gemileri yöneterek okyanusların ve denizlerin hakimi olma şansına sahipsiniz.

Oyunda her geminin kendine özgü özellikleri olduğunu da söylemeliyim. Gerçekçi ateş gücü, hız, dayanıklılık ve zırh kombinasyonları ile her gemi farklı niteliklere sahip ve size farklı güçler veriyor diyebiliriz.

Kolay ve anlaşılır arayüzü ve kontrolleri ile de dikkat çeken oyunda kullanabileceğiniz ve farklı durumlara uygun çeşit çeşit silah bulunuyor. Ayrıca mekanların ve gemilerin çizimlerinin de çok gerçekçi olduğunu söyleyebilirim.

3D grafikleri ile dikkat çeken oyunda gerçek anlamda tarihte geriye gidiyorsunuz. Bununla birlikte oyunu öğrenmesi ne kadar kolay olsa da ustalaşmasının zor olduğunu da söylemeliyim. Eğer siz de gemi oyunlarını seviyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

YORUMLAR