Worms 4 1.0.419806 (Android)

Worms 4

Worms 4
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Worms 4, Team17'nin imzasını taşıyan popüler taktiksel strateji oyunu.

Worms 4, Team17’nin popüler strateji oyunu Worms’un son oyunu mobilde de aynı isimle karşımıza çıkıyor. Solucanlardan oluşan ekibimizi kurup yine solucanlara karşı mücadele verdiğimiz taktiksel strateji oyununun sonuncusunda yeni silahların eklendiğini ve içeriğin daha da zenginleştirildiğini görüyoruz. Aralarında Halley Kuyrukluyıldıızının da bulunduğu yepyeni yükseltilebilir silahlarla solucanlara cehennem hayatını yaşatıyoruz.

Tek oyunculu modda 80’den fazla görev, çok oyunculu modda dünyanın her yerinden eş zamanlı olarak teke tek savaşlara bizleri sürükleyen strateji oyununda mavi ve kırmızı olmak üzere iki taraf bulunuyor. Tarafımızı seçtikten sonra solucanları savaştırmaya başlıyoruz. Oynanış sıra tabanlı ilerliyor. Yani biz hamlemizi yaptıktan sonra karşı tarafın yanıtını bekliyoruz. Patlayan variller, mayınlar gibi değdiğimizde bizi paramparça etmek için haritanın farklı noktalarına dizilmiş tuzak bulunuyor. Düşmanımızı bu noktalara çekerek alt ediyoruz.

Günlük ve her hafta düzenlenen özel etkinliklerde kendimizi göstermemize izin veren aksiyon yüklü strateji oyununda kişiselleştirme seçenekleriyle solucanımızın görünümünü değiştirebiliyoruz. Her oyuncu solucanını ayrı ayrı özelleştirebildiğinden takımımızdaki tüm solucanlar farklı oluyor ve ortaya renk cümbüşü çıkıyor.

YORUMLAR