Wrath Of Belial

Wrath Of Belial
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wrath Of Belial güzel grafiklere sahip olan bir rol yapma oyunudur

Wrath Of Belial güzel grafiklere sahip olan ve gerçek zamanlı savaş sistemi kullanan aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan Wrath Of Belial'da cennetten kovulmuş bir tanrı tarafından saldırıya uğrayan fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Belial adlı bu sürgündeki tanrı şeytani emellerini gerçekleştirmek için cehennemin hizmetkarlarını dünya üzerine salıyor ve etrafı yakıp yıkarak kaos başlatıyor. Bir grup kahraman ise bu tehdit karşısında bir araya geliyor ve Belial'ın krallığının üzerine yürüyerek bu tehdidi temelinden yok etmeye karar veriyor. İşte biz de bu kahraman takımını yöneterek oyuna dahil oluyoruz.

Wrath Of Belial'daki maceramız boyunca birçok farklı düşman türü karşımıza çıkıyor. Bize verilen görevleri tamamladıkça ve düşmanlarımızı yok ettikçe kazandığımız tecrübe puanı ile takımımızdaki kahramanları geliştirebiliyor, onlara yeni yetenekler kazandırabiliyoruz. Ayrıca güçlü bölüm sonu canavarlarını yendiğimizde yüksek miktarda tecrübe puanı ve büyülü silah ve ekipmanlar kazanabiliyoruz.

Wrath Of Belial'daki kahraman tasarımları World of Warcraft'ı, mekan tasarımları Diablo 3'ü andırıyor. Oyun bu anlamda pek özgün değil. Savaş sistemi ise küçük küçük parçalar halinde tasarlanmış. Bir grup düşmanla savaştıktan sonra bir sonraki düşman grubuyla savaşıyorsunuz. Oyun bu anlamda biraz sıkıcı olabilmekte. Savaşlar gerçek zamanlı olsa da bu parçalı yapı oyunun heyecanını kesintiye uğratıyor.

YORUMLAR