WWE SuperCard 1.4.0.103062 (Android)

WWE SuperCard

WWE SuperCard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WWE SuperCard ünlü güreş müsabakası olan WWE'nin kart oyunu versiyonudur.

WWE SuperCard tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir kart oyunudur. WWE meraklılarının seveceği türden bir yapım olan WWE SuperCard adından da anlaşılacağı gibi kart oyunu dinamikleri üzerine kurulu. Karakter seçip ringe çıkmaktan ziyade rakiplerimizle kartlarla yüzleşiyoruz.

Oyunda çok sayıda karakter mevcut ve bu karakterlerin her biri kullanılabilir durumda. 400’den fazla karakter içeren oyunda elde edeceğiniz karakterleri upgrade edebilir ve düşmanlarınıza karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Bahsi geçen bu 400 karakterden istediklerinizi seçip kart destenizi tamamen kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu aşamada rakiplerinizi iyi bir şekilde gözlemlemeli ve onları alt edebilmek için gerekli taktikleri geliştirmelisiniz. WWE SuperCard’da yer alan grafik kalitesi gerçekten çok yüksek. Çizimler ve modellemeler oyuna kafa yorulduğunu gösteriyor ve oyuncular üzerinde herhangi bir negatif etki yaratmıyor.

WWE SuperCard kart oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

YORUMLAR