X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

X-Men: Days of Future Past mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz arcade türünde bir X-Men oyunudur

X-Men: Days of Future Past, ülkemizde X-Men Geçmiş Günler Gelecek adıyla tanınan çizgi romanları konu alan bir mobil X-Men oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş side scroller türünde bir aksiyon oyunu olan X-Men: Days of Future Past'da 2 farklı zaman diliminde geçen bir hikaye konu alınıyor. Oyunda herşey Sentinel robotların mutantları yok etmek için harekete geçmesi ve Birleşik Devletler'in büyük bölümünü harabaye çevirmesiyle başlıyor. Zayıf duruma düşen X-Men ise sığınacak yer bulmakta güçlük çekmekte; bu mücadeleden bir çıkış yolu aramaktadır. Durum bu kadar karanlık görünse de X-Men'in ve mutantların kurutluşu için yine küçük bir ışık vardır; o da zamanda geri yolculuk etmek ve Senatör Kelly'nin suikastini engellemektir. Böylece zaman akışı değişecek, insanoğlu Sentineller aracılığıyla mutantların peşine düşmeyi bırakacaktır. Biz favori X-Men kahramanımızı seçerek bu maceraya dahil oluyoruz ve bolca aksiyon dolu bir serüvenin peşine düşüyoruz.

X-Men: Days of Future Past'da oyunculara Wolverine, Storm, Kiity Pryde, Colossus, Cyclops, Polaris veya Scarlett Witch gibi X-Men kahramanlarından birini seçebilme imkanı veriliyor. Kendine has saldırı şekilleri ve özel yeteneklerle donatılmış bu kahramanlardan birini seçtikten sonra düşmanlarımızın karşısına çıkıyoruz. Klasik düşman türlerinin yanısıra oyunda bizi heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları da bekliyor. Magneto, Nimrod ve Master Mold bu bölüm sonu canavarlarından bazıları.

X-Men: Days of Future Past görünüm olarak arcade oyunları hatırlatan 2 boyutlu, renkli ve kaliteli grafiklere sahip. Oyunun bu arcade havası oynanış ve görsel efektlerde de aynı şekilde korunuyor. X-Men: Days of Future Past ücretli bir uygulama olsa da herhangi bir uygulama içi satın alma işlemi içermiyor.

X-Men: Days of Future Past'ın X-Men çizgi romanlarına sadık kalması oyuna artı puan kazandırmakta.

ARTILAR

X-Men çizgi romanlarına sadık kalan oyun yapısı

Arcade tadındaki grafikler ve oynanış

EKSİLER

YORUMLAR