Xray Prank

Xray Prank
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Xray Prank, Android cihazlarınız ile arkadaşlarınızı kandırararak şaka yapabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir uygulamadır.

Xray Prank, Android cihazlarınız ile Xray taraması yapabileceğiniz bir şaka uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan uygulama sayesinde arkadaşlarınıza komik ve eğlenceli şakalar yapabilirsiniz.

Gerçek bir Xray taraması yapmayan uygulama sadece görüntüden ibarettir. Özellikle birden fazla arkadaşınız ile birlikteyken kullanmanın daha eğlenceli olduğu uygulama onları kandırmanızı sağlıyor. Vücudunuzun farklı bölgelerine tutarak kemikleri görmenizi sağlayan uygulama sayesinde arkadaşlarınızı merak içine düşürebilirsiniz.

Uygulamanın Kullanımı:

Android cihazınızı sol elde tutarken uygulamayı açarak ekrana fotoğrafın gelmesini sağlayın ve daha sonra eğlence başlasın.

Uygulamanın son versiyonunda eklenen yeni vücut bölgeleri ile artık sağ el, sol el, sağ ayak, sol ayak, gövde ve kafatası ile şakalar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızı kandırarak onlarla birlikte eğlenmek istiyorsanız Xray Prank uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR