YouSing

YouSing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouSing mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir karaoke uygulaması

YouSing eğer şarkı söyleyerek eğlenmek ve sosyal bir platformda buluşmak isterseniz oldukça hoşunuza gidecek bir mobil karaoke uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bu uygulama temel olarak ister tek başınıza, ister diğer YouSing kullanıcılarıyla birlikte karaoke yaprak eğlenmenize imkan veriyor. YouSing bir sosyal platform şeklinde tasarlanmış bir uygulama, aynı uygulama aracılığıyla diğer kullanıcılarla etkileşime geçebiliyor, yeni yetenekleri keşfedebiliyor, düetler ve grup şarkıları kaydedebiliyorsunuz.

YouSing içerisinde yabancı popüler şarkılar yer almakta. 25.000 civarında şarkıdan oluşan bir repertuara sahip olan uygulamada sesiniz üzerinde efektler uygulayabiliyor, şarkıda çalan enstrümanlar üzerinde ayarlar yapabiliyorsunuz. YouSing'in bu ücretsiz versiyonu bir deneme sürümü olarak düşünülebilir. Uygulama içerisinden ek içeriklere ulaşabilmek için uygulama içi satın alım işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

YORUMLAR