Zap Zombies 1.8.20161102.1630 (Android)

Zap Zombies

Zap Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zap Zombies, üçüncü şahıs kamera açısından oynanan sürükleyici zombi öldürme oyunu.

Zap Zombies, Android platformunda sürükleyici oynanış sunan kaliteli görsellere sahip zombi oyunu olarak yerini alıyor. Ücretsiz indirip oynayabileceğiniz aksiyon yüklü zombi öldürme oyunu arıyorsanız hem telefon hem de tablette keyifli oynanış sunan bu yapıma bir şans tanımalısınız.

İnsanları zombiye dönüştüren virüsten etkilenmemiş azınlıkta olan tam donanımlı askerleri yönettiğiniz oyunda göreviniz zombilerin kökünü kazımak. Akın akın gelen, daha da kötüsü aynı anda saldırma eğiliminde bulunan zombileri geldiklerini pişman etmelisiniz. Kimi zaman tek başınıza kimi zaman arkadaşınızla birlikte zombi sürüsünü temizlerken verilen süreyi de aşmamanız gerekiyor.

Aksiyonun hiç dinmediği oyunda ilerledikçe hem zombilerin sayısı artıyor, hem daha da güçleniyorlar, hem de onları çok daha kısa sürede temizlemeniz gerekiyor. Zombilerle aranızda bir bariyerin olması, ağır silahlar kullanabilmeniz, nişan almak zorunda olmamanız bir avantaj ancak parmaklarınızı yeterince seri çalıştırmazsanız zombilerin yemi oluveriyorsunuz.

YORUMLAR