Zenly 3.81.2 (Android)
Zenly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    185

  • Üretici

    ZENLY

En iyi gerçek zamanlı konum paylaşma uygulaması

Zenly - Best Friends Only, Snapchat’in bir parçası olan, milyonlarca kullanıcı tarafından sevilen gerçek zamanlı konum paylaşma uygulaması. En iyi arkadaşlarınızın, sevgilinizin, aile bireylerinin nerede olduğunu sürekli olarak takip edebileceğiniz, merakınızı gidereceğiniz, içinizi rahat ettiren bir sosyal ağ uygulaması. Ücretsiz indirilebilir ve çapraz platform destekli.

Öncelikle Zenly’nin sevgilinizi veya başka bir kişiyi haberi olmadan harita üzerinden sürekli takip edebileceğiniz bir mobil uygulama olmadığını söyleyeyim. Uygulama üzerinden konum takibi yaptığınız kişinin telefonunda da uygulama kurulu olmalı ve internet bağlantısı açık olmalı. Kişi ya da gruba eklediğiniz kişilerin gün içinde nerelere gittiğini haritadan görebiliyor, tek dokunuşla iletişime geçebiliyor, hatta şarjlarının ne kadar kaldığını dahi öğrenebiliyorsunuz. Bu arada uygulamanın hayalet modunu aktif ettiğinizde kişi konumunuzu belli bir süreliğine takip edemiyor.

Şimdi neredesin? Nerede kaldın? Ne zaman geleceksin? gibi sorulara son veriyor Zenly. Arkadaşlarınız, eşiniz, kardeşiniz, çocuğunuz, ebeveyninizin nerede olduğunu anlık takip edebildiğinizden nerede olduklarını biliyor, yanınıza ne zaman geleceğini bildiğinizden merak etmiyor, endişelenmiyorsunuz.

YORUMLAR