ZERO Locker

ZERO Locker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zero Locker, Android cihazımızın kilit ekranını kişiselleştirmek amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama.

ZERO Locker, Android tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının hizmetine ücretsiz olarak sunulan bir kilit ekranı kişiselleştirme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama ile birlikte cihazımızın ekranını çok daha ilgi çekici, şık ve tamamen kendi beğenilerimize göre tasarlanmış hale getirebiliyoruz.

Uygulamada çok sayıda tema ve arkaplan seçeneği yer alıyor. Sunulan temaların her biri kendilerine has kilit açma animasyonlarına sahipler. Arkaplanlar ise her beğeniye hitap edecek şekilde tasarlanmış. Elbette sunulanlar haricinde kendi fotoğraflarımızı da arkaplan resmi olarak seçme şansına sahibiz.

Uygulamayı kullanacaklar için kısa ve önemli bir hatırlatma yapalım. ZERO Locker'ı kullanabilmek için ZERO Launcher'ın en son sürümüne sahip olmanız gerekiyor. ZERO Launcher'a yine sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkün.

İkisi birlikte mükemmel bir uyum içerisinde çlaışan bu uygulamaları daha kişisel ve özgün bir kullanım deneyimi yaşamak isteyen Android sahiplerine tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR