Zombie Guard 1.83d (Android)

Zombie Guard

Zombie Guard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombi istilasına karşı dur diyeceğiz.

Aksiyon oyunları arasında yer alan Zombie Guard ile zombilerin istilasına uğrayan bir şehri kurtarmak sizin elinizde. Şehri kurtarmak için yapmanız gereken, çeşitli silahlar ve müttefikler yardımı ile zombilerle savaşmak. Unutmayın! Zombilerin saldırısına uğrayan siviller, sizden yardım bekliyor.

Oyun içerisinde birbirinden güzel onlarca farklı bölüm bulunmaktadır. Sahip olduğunuz ekipmanları ve yeteneklerinizi yükselterek, bölümleri rahatlıkla geçebilir ve yenilmez bir savaşçı olabilirsiniz. Tüfek, tabanca, taramalı tüfek, çivi atan silah, matkap ve daha birçok farklı silahı kullanarak zombilerle mücadele edebilirsiniz.

Kolay ve anlaşılır bir menü tasarımı ile dikkat çeken bu oyunda, ses ve görüntü efektleri de oldukça başarılı gözüküyor. Birbirinden farklı görünüme ve karaktere sahip olan zombilerle savaşmak için hazır olun. Farklı özellikler taşıyan silahlarınız ile şehri yok etmeye çalışan zombilerin işini bir an önce bitirmelisiniz.

1 milyondan fazla oyun sever tarafından tercih edilen Zombie Guard, Android mobil oyun platformunda adından oldukça söz ettiren bir aksiyon oyunudur. Ücretsiz olarak sizlere sunulan bu oyun ile aksiyon dolu dakikalar sizleri bekliyor.